امروز ۵ اسفند ۱۳۹۵
ایران فیلم

راهنمای کامل استفاده و دانلود مستقیم از سایت ایران فیلم

تمامی لینک ها موجود در سایت ایران فیلم مستقیم بوده و هیچگونه دردسری از بابت دانلود نخواهید داشت. تنها کافی است برای راحتی کار یکی از برنامه های مدیریت دانلود (پیشنهاد ما: IDM ) را نصب کرده و شروع به دانلود نمایید.

حل مشکل بی صدا بودن برخی از فیلم ها:

متاسفانه برخی از فیلم های سایت به خصوص فیلم های ایرانی در صورت اجرا شدن با نرم افزار KmPlayer فاقد صدا خواهند بود. برای حل این مشکل کافیست از پات پلیر(دانلود از اینجا) استفاده کنید.

آموزش اجرای فیلم های X265 :

برای اجرای این نوع از فیلم ها که در عین کیفیت مشابه یا حتی بالاتر از X264 دارای حجم کمتری نیز می باشند باید از آخرین آپدیت پلیرها استفاده کنید. در غیر این صورت فیلم شما احتمالا تنها صدا خواهد داشت و فاقد تصویر خواهد بود. نرم افزار پیشنهادی ما به شما آخرین ورژن پلیر VLC می باشد. که به راحتی قادر به پخش فیلم های X265 می باشد.

آموزش تغییر صوت در فیلم های دو زبانه :

فیلم هایی  دو زبانه  فیلم هایی هستند که علاوه بر صوت اصلی فیلم دارای صوت دوبله فارسی نیز می باشند.

نحوه تغییر زبان در KMPlayer: 

۱- فایل چندرسانه‌ای را با استفاده از KMPlayer باز کنید.

۲- بر روی قسمتی از فیلم کلیک راست کرده و از قسمت Audio سپس Stream Selection استریم صوتی دلخواه خود را انتخاب کنید. مثلا در فیلم زیر (فرار از زندان – فصل دوم) می‌توانید ببینید که دو فایل صوتی یکی با نام per و دیگری با نام eng وجود دارد. per مخفف Persian (فارسی) بوده و eng هم English (انگلیسی) است.

همچنین برای سوئیچ کردن بین این دو قطعه صدا می‌توانید از کلید ترکیبی Ctrl + X استفاده کنید.

نحوه تغییر زبان در VLC:

۱- فایل مالتی مدیا را توسط برنامه VLC باز کنید.

۲- بر روی قسمتی از پنجره فیلم کلیک راست کرده و به بخش Audio سپس Audio Track بروید. حال زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بتوانید فیلم را با آن زبان مشاهده کنید.

نحوه تغییر زبان در JetAudio:

۱- فایل چندرسانه‌ای را توسط JetAudio باز کنید.

۲- بر روی فضای دلخواهی از پنجره ویدئو یا فیلم کلیک راست کرده سپس از قسمت Audio زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین با کلیدهای ترکیبی Ctrl + Shift + L نیز می‌توانید بین زبان‌ها سوئیچ کنید.

نحوه تغییر زبان در Windows Media Player:

۱- فایل چندرسانه‌ای را توسط برنامه Windows Media Player اجرا کنید.

۲- پنجره برنامه را از حالت تمام صفحه (Full screen) خارج کرده و کلید Alt را بزنید تا منوی آن پدیدار شود.

۳- از طریق منوی Play به Audio and language tracks بروید. سپس زبان مورد نظر را انتخاب کنید. حال می‌توانید با زبان انتخاب شده فیلم را مشاهده کنید.